Moduł wyjść z wyświetlaczem FlexVu Model UD10

NOWOŚĆ !

Moduł wyjść FlexVu Model UD10 z czujnikiem NTMOS

Moduł wyjść FlexVu Model UD10 z wyświetlaczem umożliwia miejscowy odczyt oraz daje możliwość dokonywania nastaw i kalibracji dla czujników gazów palnych i toksycznych. Wyposażony jest w podświetlany, cyfrowy  wyświetlacz, informujący o stanie zasilania, stężeniu wykrytego gazu, stanach alarmowych i ewentualnych usterkach. Pozwala na ustawienie progów alarmowych, skali zakresu pomiarowego oraz ustalenie stężenia gazu kalibracyjnego.
Konfiguracja odbywa się bez otwierania obudowy. Moduł ma zegar czasu rzeczywistego i pamięć zdarzeń - alarmów i usterek.
UD10 umożliwia ponadto analizę stopnia zużycia czujnika katalitycznego lub elektrochemicznego.
Moduł  ma w standardzie linearyzowane wyjście prądowe 4-20 mA z protokołem HART (sygnał proporcjonalny do stężenia gazu, informacje o usterkach i etapach kalibracji), wyjście RS485 z protokołem MODBUS oraz jest wyposażony w 4 wyjścia przekaźnikowe: trzy niezależnie programowalne przekaźniki progów alarmowych i jeden usterki.
UD10 umożliwia przeprowadzenie kalibracji przez jedną osobę przy użyciu magnesu, bez otwierania obudowy transmitera i deklasyfikacji strefy.

Moduł wyjść może współpracować z pętlą systemu Eagle Quantum Premier
Jest on dopuszczony do pracy w strefie zagrożonej wybuchem II 2 G Exd IIC T6, zgodnie z ATEX.

09.06.11