Przemysłowe instalacje palnikowe

Zakres Oferty IP&S:

Oferta obejmuje doradztwo, projektowanie, dostawy, usługi, w tym:

  • sterowniki palników BMS i systemy zabezpieczeń z odpowiednimi certyfikatami bezpieczeństwa, wraz z oprogramowaniem i uruchomieniem,
  • armaturę i elementy AKPiA, niezbędne instalacje: paliwowe, zasilania powietrzem, mediów rozpylających,
  • wykonawstwo elementów instalacji np. powrotników, elementów konstrukcyjnych, związanych z palnikami i instalacjami zasilającymi, szaf,
  • uruchomienie i optymalizację instalacji,
  • uzgodnienia i odbiór przez jednostkę notyfikowaną CLDT, UDT.

Wśród proponowanych urządzeń oferujemy urządzenia firm, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:

FIREYE Inc. - wiodącego w świecie producenta systemów dozoru płomienia i sterowników dla wszelkiego rodzaju palników, pieców i kotłów.

Firma powstała w latach 30-tych, ma autoryzowanych dystrybutorów w 70 krajach świata i ponad milion pracujących instalacji na całym świecie, w tym wiele w Polsce.

 

FORNEY Corp. - firmy palnikowej, powstałej w roku 1927. Jest ona znanym w świecie producentem zapalarek wysokoenergetycznych, gazowych i olejowych, palników gazowych i olejowych o szerokim zakresie wydajności oraz systemów sterowania palnikami.

Wiele zapalarek, głównie wysokoenergetycznych i gazowych, znalazło zastosowanie na piecach i kotłach w Polsce.

Poza produkcją zapalarek i palników przemysłowych dla typowych instalacji, firma ma olbrzymie doświadczenie w produkcji kanałowych systemów palnikowych (duct burners), palników dla kotłów fluidalnych, systemów palnikowych Low-Nox (NOXmiser), systemów sterowania i bezpieczeństwa kotłów (BMS), systemów dozoru płomienia, stacjonarnych systemów ciągłego monitoringu spalin (CEMS) i analizatorów.

 

18.05.07